DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

STODOLA

Nově zrekonstruovaná "stodola" pro 5-7 osob se nachází vedle domu, má vchod zvlášť, s domem není propojená.

Preferujeme rezervace na dům i se stodolou.

Cena: 2000 Kč/Stodolu/noc (+ poplatek obci 20 Kč/osobu/noc, za děti do 18-ti let se poplatek neplatí)

V celé stodole je podlahové topení a na oknech jsou sítě proti hmyzu (kromě kulatého kna).

Přízemí: otevřená kuchyň s obývacím pokojem, prosklené balkónové dveře na nádvoří, měkká a pohodlná polohovací sedačka a prostorná kuchyňská linka. Stačí udělat pár kroků a jste venku, žádné schody. Získat přístup do stodoly je výhodné i pro obyvatele domu, kuchyně ve stodole je jen pár kroků od pergoly, takže pokud potřebujete nanosit z kuchyně maso na gril, přílohy, talíře, skleničky atd. tak tato kuchyně je nejblíže.

Vybavení kuchyně:

velká lednice, myčka nádobí, varná deska, varná konvice, kávovar na překapávanou kávu, kávovar na kapsle Dolce Gusto (doporučujeme přivézt si kapsle sebou, v ČV není výběr), mikrovlnná trouba, malá pečící trouba, rýžovar. 

 

POKOJ ČERNÁ PERLA

Pokoj pro 2 osoby, s malou koupelnou se sprchovým koutem.

Vybavení pokoje: 2 jednolůžka, noční stolek, malý gauč, židle, psací/toaletní stůl, konferenční stolek, skříň. Malá koupelna se sprchovým koutem.

 

POKOJ BELLA

Větší prosluněný pokoj pro 2 - 3 osoby, s malou koupelnou se sprchovým koutem.

Vybavení pokoje: polohovací manželská postel, rozkládací gauč (spací plocha 120 x 200 cm, 2 polštáře a dvoupeřina), noční stolky, lampičky, 2 skříně. Malá koupelna se sprchovým koutem.

TRPASLÍKOV

Podkrovní pokojík pro 1-2 osoby, ideální pro velké děti: pokud nejste příliš malí a zvládnete podivné schodiště, tak vám nabízíme bezpečný únik před dospěláky. Oni se tam totiž nevejdou. Soukromí je velké privilegium tohoto malého pokoje, ve kterém budete mít pocit, že jste tak vysoko, jako slunce. Pokud se smíříte s tím, že se budete sprchovat u bazénu, nebo v jiné koupelně, nebo vůbec, pak budete v tomto kouzelném malém pokoji naprosto spokojení.

Malinkatý pokoj + malinká koupelna pouze s WC a umyvadlem. Do pokoje vedou trochu strmmé točité schody. Pokoj má zatahovací dveře, je zde soukromí, není to otevřené, jako vrchní část Loveckého apartmá. Vhodné pro 1-2 nenáročné osoby menšího vzrůstu, asi max. 165 cm spíš vhodný pro větší děti. Je zde pouze matrace na zemi (180 x 200 cm), úzká chodbička na projití a malá kupelna.

EXTERIÉR STODOLY:

STODOLA JE NA TÉTO FOTCE LEVÁ ČÁST DOMU, TA S TROCHU ODLIŠNOU VÝŠKOU STŘECHY:

BUDEME SE TĚŠIT NA VAŠI NÁVŠTĚVU :)