DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

CO VZÍT SEBOU

 

PROSÍME HOSTY, ABY DODRŽOVALI NOČNÍ KLID VE VENKOVNÍCH PROSTORÁCH

Nově je v obci Černá Voda bankomat, asi 100 m od domu, když půjdete z domu doleva, v zatáčce vedle penzionu Nigra Aqua. 

USB S FILMY - vysílač na Pradědu něco přepl a zmizela nám většina programů, máme pouze TV Prima, Prima+1, Prima Cool, Prima Love, Prima Max, Prima Krimi a Prima Zoom a nějaké polské programy, není toho moc, sice máme i Nova, Nova 2, Nova Action a Nova Gold, ale často se až tak sekají, že se na ně nedá dívat, takže doporučujeme, aby jste si vzali fleshku s vašimi oblíbenými TV pořady nebo filmy.

TOALETNÍ PAPÍR -  toaletní papír nedoplňujeme, do každé koupelny dáváme pouze 1 kus. 

NOTEBOOK, TABLET - Počítač v domě bohužel nemáme

KAPSLE DOLCE GUSTO - V Černé Vodě a Žulové je koupíte jen někdy, někdy mají v Jednotě jeden nebo dva druhy. (Koupíte je v Jeseníku v Kauflandu, tam mají velký výběr, v Albertu, asi i v Bille, v Penny mají jen pár druhů. V Lídlu je nemají.)

TABLETY DO MYČKY 

BRIKETY NA GRILOVÁNÍ - máme nový betonový zahradní krb s grilem, ve kterém se nesmí topit dřevem, mohl by prasknout, prosím dovezte si dřevěné uhlí

PRÁŠEK NA PRANÍ (máte-li v úmyslu prát) 

LÉKY - Nejbližší lékárna je v Žulové na náměstí, zavírá v 15:30, o víkendu má zavřeno.

https://www.firmy.cz/detail/12822132-lekarna-pod-janskym-vrchem-zulova.html

PLÁŽOVOU OSUŠKU - v koupelnách jsou osušky a ručníky, ale neradi bychom, aby se používaly u bazénu a nejsme bohužel z provozních důvodů schopni našim hostům zajistit dalších 16 osušek k bazénu.

ŽUPAN - je příjemné mít sebou župan, na večerní koupání, nebo chladné dny, na přejití z domu do bazénu 

PAPUČENAZOUVÁKY NA ZAHRADU

DĚTSKOU CESTOVNÍ POSTÝLKU JIŽ MÁME OPRAVENOU máme dětskou cestovní postýlku I S MATRACÍ, prostěradlem, peřinkou, polštářem a povlečením. Postýlka už ale nejde složit do tašky, takže je permanentně rozložená. Bývá obvykle v pokoji, kam si ji hosté přenesou, nebo ve Stodole pod schodama. Pokud nemáte Stodolu, prosím ujistěte se, že postýka je v domě. Opatrně si ji prosím přestěhujte, kam je libo. Pokud postýlku použijete, prosím hoďte při odjezdu peřinku a polštářek na zem, abych věděla že je nutné vyprat. 

Pokud máte doma nějaké nepotřebné staré hračky, nebo nádobí, které je vám líto vyhodit, tak ho klidně přivezte do Stodoly. V domě máme hezké sady nádobí, ale do Stodoly dáváme starší nádobí, protože venku při grilování se toho víc porozbíjí, takže pokud máte doma nějaké přebytky, kteých se chcete zbavit a je vám líto je vyhodit, tak tady se na grilování upotřebí. Předem děkujeme :)

Pokud máte ve skupině nějaké náctileté, kteří by chtěli brigádu, je možné se domluvit na pletí části zahrady za předem určenou cenu.

POZOR! Pokud se chystáte na VÝLET DO POLSKA, ujistěte se prosím, že tam není státní svátek, vše bývá zavřené.

https://www.treking.cz/cestovani/polsko-svatky-2023.htm

Pozor! Pokud půjdete na výlet nahoru do hor, vezměte si teplé oblečení, i kdyby dole bylo 30°C, počasí nahoře je velice proměnlivé a je tam mnohem chladněji.

Catering - Lucie Bernreiterová, Červená Voda, tel. 731 701 332, email: Lucisek.bb@seznam.cz 

https://www.facebook.com/Lucisek.bb

Hosté jsou zodpovědní za způsobené škody v plném rozsahu, proto doporučujeme sjednat si cestovní pojištění (stojí maximálně okolo 200 nebo 300 kč) pro případ, že by vznikla nějaká velká škoda. Případně by škody pokrylo pojištění občanské odpovědnosti.