Založit webové stránky nebo eShop

CENÍK

CENÍK DOMU ČERNÁ PERLA

Pronájem celého domu nezávisle na počtu osob (maximální počet osob je 16, vyšší počet osob musí být předem hlášen, s každou další osobou nám stoupají náklady na vodu, poplatky obci, bazénovou chemii atd. Vyšší počet osob možný pouze za příplatek)

V domě je16 lůžek, maximální počet osob za tuto cenu je 16. Pokud potřebujete více lůžek, můžeme poskytnout až 4 skládací matrace navíc. Cena je 100 Kč/osobu/noc, bez lůžkovin, pokud si dovezete vlastní spacák, nebo vlastní prostěradlo, peřinu a povlečení. Polštáře navíc v domě jsou. Pokud vyžadujete i lůžkoviny na přistýlky, cena je 200 Kč/osobu/noc za každou přistýlku.

Dětská postýlka je v ceně (cestovní postýlka pro děti do 15 Kg, kterou si můžete umístit dle libosti).

Celý objekt je nekuřácký.

Cena zahrunuje:

povlečení, ručníky, tekuté mýdlo, spotřebu elektřiny, vody, vytápění objektu tuhými palivy v topné sezóně, dřevo/brikety do krbu, WIFI, a samozřejmě přístup do bazénu a Infrasauny a ubytovací poplatek obce Černé Vody. 

Cena nezahrnuje: toaletní papír - do každé koupelny dáváme pouze 1

Cena činí 3250 Kč/noc za celý objekt bez vlivu na počet osob Při plné obsazenosti, což je 16 lůžek, vychází

cena na osobu 203 Kč včetně veškerých poplatků!

 

- Při ubytování pouze na 1 noc je příplatek 250 Kč na celý dům nezávisle na počtu osob. Preferujeme pobyty na 2 noci a déle. 

- V prázdninovém období preferujeme týdenní pobyty od soboty do soboty.

- Při nepřetržitém provozu (obvykle v prázdninovém období) je příjezd od 14 hodin a odjezd do 10 hodin. V ostatních případech si je možné zvolit hodinu příjezdu a odjezdu dle vašeho přání.

TOPlist