Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

CENÍK

CENÍK DOMU ČERNÁ PERLA

Pronájem celého domu nezávisle na počtu osob (maximální počet osob je 16, vyšší počet osob musí být předem hlášen, s každou další osobou nám stoupají náklady na vodu, poplatky obci, bazénovou chemii atd. Vyšší počet osob možný pouze za příplatek)

V domě je16 lůžek, maximální počet osob za tuto cenu je 16. Pokud potřebujete více lůžek, můžeme poskytnout až 4 skládací matrace navíc. Cena je 100 Kč/osobu/noc, bez lůžkovin, pokud si dovezete vlastní spacák, nebo vlastní prostěradlo, peřinu a povlečení. Polštáře navíc v domě jsou. Pokud vyžadujete i lůžkoviny na přistýlky, cena je 200 Kč/osobu/noc za každou přistýlku.

Dětská postýlka je v ceně (cestovní postýlka pro děti do 15 Kg, kterou si můžete umístit dle libosti).

Celý objekt je nekuřácký.

Cena zahrunuje:

povlečení, ručníky, tekuté mýdlo, spotřebu elektřiny, vody, vytápění objektu tuhými palivy v topné sezóně, dřevo/brikety do krbu, WIFI, a samozřejmě přístup do bazénu a Infrasauny a ubytovací poplatek obce Černé Vody. 

Cena nezahrnuje: toaletní papír - do každé koupelny dáváme pouze 1

Cena činí 3250 Kč/noc za celý objekt bez vlivu na počet osob Při plné obsazenosti, což je 16 lůžek, vychází

cena na osobu 203 Kč včetně veškerých poplatků!

Tato cena platí do dubna 2018

SLEVA NA TÝDENNÍ POBYTY: 20 000 KČ/TÝDEN

(MIMO LETNÍ PRÁZDNINY A SILVESTR)

Od dubna 2018 je cena 3700 Kč/celý objekt

(231 Kč/osobu při plné obsazenosti 16 osob16-ti osob)

Červenec a srpen 4000 Kč/celý objekt 

(250 Kč/osobu při plné obsazenosti 16-ti osob)

SLEVA NA TÝDENNÍ POBYTY - TÝDENNÍ POBYT

(KROMĚ ČERVENCE A SRPNA) 20 000 Kč

ZÁLOHA NA SILVESTR JE NEVRATNÁ

Vzhledem k provozním nákladům, keré jsou díky bazénu a velikosti domu a zahrady vysoké, jsme nuceni zvýšit cenu, nynější cena je zavádějící, dokud se ještě na domě pracuje. Děkujeme za pochopení :)

 

- Při ubytování pouze na 1 noc je příplatek 200 Kč na celý dům nezávisle na počtu osob. Preferujeme pobyty na 2 noci a déle. 

- V prázdninovém období preferujeme týdenní pobyty od soboty do soboty.

- Při nepřetržitém provozu (obvykle v prázdninovém období) je příjezd od 14 hodin a odjezd do 10 hodin. V ostatních případech si je možné zvolit hodinu příjezdu a odjezdu dle vašeho přání.

Podle zákona o evidenci tržeb, je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

TOPlist