Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

CO VZÍT SEBOU

Hosté jsou zodpovědní za způsobené škody v plném rozsahu, proto doporučujeme sjednat si cestovní pojištění (stojí maximálně okolo 200 nebo 300 kč) pro případ, že by vznikla nějaká velká škoda. Případně by škody pokrylo pojištění občanské odpovědnosti.

Nově je v obci Černá Voda bankomat, asi 100 m od domu, když půjdete z domu doleva, v zatáčce vedle penzionu Nigra Aqua. Poplatek je 40 Kč.

DĚTSKOU CESTOVNÍ POSTÝLKU JIŽ MÁME OPRAVENOU - máme dětskou cestovní postýlku I S MATRACÍ, prostěradlem, peřinkou a polštářem. Hosté postýlku rozbili, opravili jsme ji, ale už nejde složit do tašky, takže je permanentně rozložená. Je v pokoji Bílá Perla. Prosím opatrně si ji prosím přestěhujte, kam je libo. Pokud postýlku použijete, prosím hoďte při odjezdu peřinku a polštářek na zem, abych věděla že je nutné vyprat. 

TOALETNÍ PAPÍR -  toaletní papír nedoplňujeme, do každé koupelny dáváme pouze 1 kus. 

NOTEBOOK, TABLET - Počítač v domě nemáme

KAPSLE DOLCE GUSTO - V Černé Vodě koupíte jen někdy, někdy mají jeden nebo dva druhy

TABLETY DO MYČKY 

BRIKETY NA GRILOVÁNÍ - máme nový betonový zahradní krb s grilem, ve kterém se nesmí topit dřevem, mohl by prasknout, prosím dovezte si dřevěné uhlí

PRÁŠEK NA PRANÍ (máte-li v úmyslu prát) 

 

LÉKY - Nejbližší lékárna je v Žulové na náměstí, zavírá v 16 hodin, o víkendu má zavřeno.

https://www.firmy.cz/detail/12822132-lekarna-pod-janskym-vrchem-zulova.html

 

PLÁŽOVÝ RUČNÍK - v koupelnách jsou ručníky, ale neradi bychom, aby se používaly u bazénu a nejsme bohužel z provozních důvodů schopni našim hostům zajistit dalších 16 osušek k bazénu.

ŽUPAN - je příjemné mít sebou župan, na večerní koupání, nebo chladné dny, na přejití z domu do bazénu 

PAPUČENAZOUVÁKY NA ZAHRADU

 

Pokud máte doma nějaké nepotřebné staré hračky, nebo nádobí, které je vám líto vyhodit, tak ho klidně přivezte do stodoly. V domě máme hezké sady nádobí, ale do stodoly dáváme starší nádobí, protože venku při grilování se toho víc porozbíjí, takže pokud máte doma nějaké přebytky, kteých se chcete zbavit a je vám líto je vyhodit, tak tady se na grilování upotřebí. Předem děkujeme :)

 

Pokud máte ve skupině nějaké náctileté, kteří by chtěli brigádu, je možné se domluvit na pletí části zahrady za předem určenou cenu.

POZOR! Pokud se chystáte na VÝLET DO POLSKA, ujistěte se prosím, že tam není státní svátek, vše bývá zavřené.

http://eprehledy.cz/statni_svatky_polsko.php

 

 


TOPlist