Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

CO VZÍT SEBOU

Upozornění: Hosté jsou zodpovědní za způsobené škody v plném rozsahu, proto doporučujeme sjednat si cestovní pojištění (stojí maximálně okolo 200 nebo 300 kč) pro případ, že by vznikla nějaká velká škoda. Případně by škody pokrylo pojištění občanské odpovědnosti.

HOTOVOST - v obci Černá Voda ani v nejbližším okolí není žádný bankomat, proto doporučujeme vzít si sebou dostatečné množství hotovosti na celý pobyt.

Nejbližší bankomat je v Lipové (16 Km) nebo v Jeseníku je několik bankomatů (20 km), nebo v Javorníku (18 Km).

V Žulové na náměstí v obchodě Coop je možné dostat CASHBACK (maximálně 1500 Kč), pokud kartou Visa nebo MasterCard uhradíte nákup v min. hodnotě 300 Kč.

http://www.skupina.coop/cashback

DĚTSKOU CESTOVNÍ POSTÝLKU JIŽ MÁME OPRAVENOU - máme dětskou cestovní postýlku s matrací, hosté ji rozbili, opravili jsme ji, ale už nejde složit do tašky, takže je permanentně rozložená, je ve stodole pod schodama, prosím sdělte nám předem do kterého pokoje ji máme umístit, raději bychom ji přenesli sami, aby se neotloukly rohy zdí.

TOALETNÍ PAPÍR -  toaletní papír nedoplňujeme, do každé koupelny dáváme pouze 1 kus. 

NOTEBOOK, TABLET - Počítač v domě nemáme

KAPSLE DOLCE GUSTO - V Černé Vodě koupíte jen někdy, někdy mají jeden nebo dva druhy

TABLETY DO MYČKY

BRIKETY NA GRILOVÁNÍ

PRÁŠEK NA PRANÍ (máte-li v úmyslu prát) 

 

LÉKY - Nejbližší lékárna je v Žulové na náměstí, zavírá v 16 hodin, nejbližší non stop lékárna je v Jeseníku.

https://www.firmy.cz/detail/12822132-lekarna-pod-janskym-vrchem-zulova.html

 

PLÁŽOVÝ RUČNÍK - v koupelnách jsou ručníky, ale neradi bychom, aby se používaly u bazénu a nejsme bohužel z provozních důvodů schopni našim hostům zajistit dalších 16 osušek k bazénu.

 

PAPUČENAZOUVÁKY NA ZAHRADU.

 

Pokud máte doma nějaké nepotřebné staré nádobí, které je vám líto vyhodit, jako třeba skleničky, hrníčky, mísy, cokoliv, tak ho klidně přivezte do stodoly. V domě máme hezké sady nádobí, ale do stodoly dáváme starší nádobí, protože venku při grilování se toho víc porozbíjí, takže pokud máte doma nějaké přebytky, kteých se chcete zbavit, tak tady se na grilování upotřebí. Předem děkujeme :)

 

POZOR! Pokud se chystáte na VÝLET DO POLSKA, ujistěte se prosím, že tam není státní svátek, vše bývá zavřené.

http://eprehledy.cz/statni_svatky_polsko.php

 

 


TOPlist