Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

STODOLA

Nově zrekonstruovaná "stodola" se nachází vedle domu, má vchod zvlášť, s domem není propojená.

Stodola bude nabízená za příplatek, bude-li velká skupina, která se nevleze do domu a bude si chtít přikoupit 1, 2 nebo ideálně všechny 3 pokoje :) avšak vždy tu bude jen jedna skupina hostů, jedna uzavřená společnost. Pokud hosté, kteří mají rezervovaný dům stodolu nebudou chtít, zůstane zamčená.

V celé stodole je podlahové topení. 

Přízemí: v přízemí stodoly se nachází otevřená kuchyň s obývacím pokojem, prosklené balkónové dveře na nádvoří, keramická dlažba, polohovací sedačka (sezení pro 5 osob, 2 místa jsou polohovací) a prostorná kuchyňská linka. Stačí udělat pár kroků a jste venku, žádné schody. Získat přístup do stodoly je výhodné i pro obyvatele domu, kuchyně ve stodole je jen pár kroků od pergoly, takže pokud potřebujete nanosit z kuchyně maso na gril, přílohy, talíře, skleničky atd. tak tato kuchyně je nejblíže.

Vybavení kuchyně: velká lednice, myčka nádobí, varná konvice, kávovar, mikrovlnná trouba, remoska. 

 

1. patro: 2 pokoje + 2 koupelny. 

Pokoj Černá Perla: menší pokoj pro 2 osoby, s malou koupelnou se sprchovým koutem.

Konečná cena včetně poplatků obci je 600 Kč/pokoj/noc

Vybavení pokoje: 2 jednolůžka, noční stolek, lampičky, malý gauč, malý konferenční stolek, skříň, židle a toaletní stolek.

 

Pokoj Koně: větší pokoj pro 3 osoby, s malou koupelnou se sprchovým koutem.

Konečná cena včetně poplatků obci je 700 Kč/pokoj/noc

Vybavení pokoje: polohovací manželská postel s ovládáním, rozkládací gauč (spací plocha 120 x 200 cm), noční stolky, lampičky, 2 skříně. 

 

Podkroví: malinkatý pokoj + malinká koupelna pouze s WC a umyvadlem. Koupelna je malá, ale mramorová :) do pokoje vedou točité schody a dveře, je tu soukromí, není to otevřené, jako vrchní část Loveckého apartmá.

Podkrovní pokoj ve stylu shabby chic je vhodný pro 1-2 osoby menšího vzrůstu, asi max. 160 cm spíš vhodný pro děti. Ideální pokoj pro hlídače parkoviště, nebo pro hosta s nejdražším autem :) z kulatého okna máte parkoviště pod sebou jako na dlani. 

Konečná cena včetně poplatků obci je 300 Kč/pokoj/noc

 

Prosím omluvte nynější vzhled, chybí několik kusů nábytku, záclony a závěsy, přidávám prozatímní fotky pro představu, stodola bude během pár měsíců kompletně vybavená.

TOPlist