Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

STODOLA

Nově zrekonstruovaná "stodola" se nachází vedle domu, má vchod zvlášť, s domem není propojená.

Stodola bude nabízená za příplatek, bude-li velká skupina, která se nevleze do domu a bude potřebovat další pokoje.

Cena: 1600 Kč/stodolu/noc

V celé stodole je podlahové topení a na oknech jsou sítě proti hmyzu (kromě kulatého kna).

Přízemí: otevřená kuchyň s obývacím pokojem, prosklené balkónové dveře na nádvoří, polohovací sedačka a prostorná kuchyňská linka. Stačí udělat pár kroků a jste venku, žádné schody. Získat přístup do stodoly je výhodné i pro obyvatele domu, kuchyně ve stodole je jen pár kroků od pergoly, takže pokud potřebujete nanosit z kuchyně maso na gril, přílohy, talíře, skleničky atd. tak tato kuchyně je nejblíže.

Vybavení kuchyně: velká lednice, myčka nádobí, varná konvice, kávovar, mikrovlnná trouba, remoska. 

Prosím omluvte nynější vzhled fotek, jsou prozatímní, chybí několik kusů nábytku, záclony a závěsy, stodola bude během pár měsíců kompletně vybavená, budu průběžně přidávat nové fotky.

 

POKOJ ČERNÁ PERLA

Pokoj pro 2 osoby, s malou koupelnou se sprchovým koutem.

Vybavení pokoje: 2 jednolůžka, noční stolek, lampičky, malý gauč, židle, malý konferenční stolek, velká skříň.

POKOJ BELLA

Větší prosluněný pokoj pro 3 osoby, s malou koupelnou se sprchovým koutem.

Vybavení pokoje: polohovací manželská postel s ovládáním, rozkládací gauč (spací plocha 120 x 200 cm, 2 polštáře a dvoupeřina), noční stolky, lampičky, 2 skříně. 

TRPASLÍKOV

Podkrovní pokojík ideální pro velké děti: pokud nejste příliš malí a zvládnete podivné schodiště, tak vám nabízíme bezpečný únik před dospěláky. Oni se tam totiž nevejdou. Soukromí je velké privilegium tohoto malého pokoje, ve kterém budete mít pocit, že jste tak vysoko, jako slunce. Pokud se smíříte s tím, že se budete sprchovat u bazénu, nebo v jiné koupelně, nebo vůbec, pak budete v tomto kouzelném malém pokoji naprosto spokojení.

Malinkatý pokoj + malinká koupelna pouze s WC a umyvadlem. Do pokoje vedou trochu strmmé točité schody. Pokoj má dveře, je zde soukromí, není to otevřené, jako vrchní část Loveckého apartmá. Není možné pronajmout si ve stodole pouze tento pokoj, není zde sprcha ani vana. Tento pokoj lze pronajmout až když jsou pronajaté spodní 2 pokoje a je vhodný třeba pro náctileté děti, jejichž rodiče mají ve stodole pronajatý jiný pokoj. Vhodné pro 1-2 nenáročné osoby menšího vzrůstu, asi max. 165 cm spíš vhodný pro náctileté. Je zde pouze matrace na zemi (180 x 200 cm), úzká chodbička na projití a malá kupelna.

TOPlist